1
/
of
4
SKU:CLARA-BEIGE-FBG
Global Furniture USA
Clara - 5 Piece Full Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
Clara - 5 Piece Full Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
Regular price
$2,419.99 USD
Regular price
$4,396.00 USD
Sale price
$2,419.99 USD
Unit price
/
per
17 in stock
Couldn't load pickup availability
Clara - 5 Piece Full Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
Product Features
Clara - 5 Piece Full Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
591.36 lb
Clara - Nightstand - Beige
| Dimensions | 25.98"L x 17.99"D x 27.01"H |
| Weight | 52.36 lbs |
Clara - Full Bed Footboard And Slats - Beige
| Dimensions | 56.5"L x 2.56"D x 18.86"H |
| Weight | 36.74 lbs |
Clara - Twin Bed / Full Bed Side Rails - Beige
| Dimensions | 75.98"L x 1.4"D x 5.83"H |
| Weight | 21.78 lbs |
Clara - Upholstered Mirror - Beige
| Dimensions | 45.98"L x 2.5"D x 40"H |
| Weight | 48.18 lbs |
Clara - Sliding Door Chest - Beige
| Dimensions | 37.01"L x 17.99"D x 54.92"H |
| Weight | 177.98 lbs |
Clara - Full Bed Headboard With LED - Beige
| Dimensions | 56.5"L x 4"D x 67.99"H |
| Weight | 61.82 lbs |
Clara - Dresser - Beige
| Dimensions | 64.49"L x 17.99"D x 39"H |
| Weight | 192.5 lbs |
Product Features
- Fabric,MDF,Particle Board,Solid Wood
- Fabric
- 100% Polyester
- Modern & Contemporary
Clara - 5 Piece Full Bedroom Set (Bed, Dresser & Mirror, Nightstand, Chest) - Beige
591.36 lb
Share
